PS Plus – czerwiec 2021 darmowe gry – przecieki

Witajcie na serwisie Mobilne-Technologie.Regionalnie.com w artykule poświęconym darmowym grom jakie otrzymamy w PS Plus w czerwcu 2021 r. W tym wpisie opowiemy Wam o grach jakie pojawiły się w przecieku dotyczącym najnowszej oferty PlayStation Plus. Oficjalnie darmowe gry powinny zostać potwierdzone przez Sony w środę 26 maja.

Zanim jednak zaczniemy, to przypominamy Wam, że jeżeli posiadacie PeCety, to w sklepie Epic Games do czwartku 27 maja możecie przypisać do swojego konta grę NBA 2k21 – najnowszą odsłonę najlepszej serii poświęconej amerykańskiej koszykówce.

Gamers’ Republic – wyciekła oferta PlayStation Plus na czerwiec 2021 r.

Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown

Przecieki, o których Wam powiemy pochodzą z hiszpańskiego serwisu AreaJugones, który jest przekonany, że opisane przez nich gry trafią do PS Plus w czerwcu. Pierwszą wspomnianą w przeciekach grą jest Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown – najnowsza odsłona serii bijatyk, które największe triumfy świętowała w czasach automatów. Czy piąta część poradzi sobie z silną konkurencją jaką stanowią gry z serii Mortal Kombat, Street Fighter czy Injustice to się okaże. Virtua Fighter 5 obecnie nie jest dostępne w sklepie PlayStation. Według portalu AreaJugones gra ma zostać zaprezentowana 27 maja, a 1 czerwca trafić od razu do PlayStation Plus.

Star Wars: Squadrons

Drugim tytułem wspominanym przez hiszpański serwis jest Star Wars: Squadrons, który pojawił się w przeciekach również w zeszłym miesiącu. Jest to osadzona w świecie Gwiezdnych Wojen gra, w której wcielamy się w pilotów międzygwiezdnych myśliwców. Na ich pokładach przemierzamy rozległą galaktykę tocząc epickie bitwy w walce o kluczowe systemy planetarne. W Star Wars: Squadrons możemy wcielić się zarówno w pilotów Nowej Republiki lub Imperium. Gra posiada kampanię dla pojedynczego gracza oraz tryb multiplayer. Tytuł posiada polskie napisy.

Operation: Tango

Ostatnią darmową grą, która wg AreaJugones ma trafić do PS Plus w czerwcu 2021 jest Operation: Tango. Jest to pierwszoosobowa, kooperacyjna gra akcji przeznaczona do zabawy we dwie osoby. W tytule tym wcielamy się w policjantkę oraz współpracującego z nią hakera, którzy wspólnie próbują zapobiec globalnemu kryzysowi. Gra wypełniona jest różnego rodzaju minigierkami. Każda z postaci doświadcza innych mechanik podczas pokonywania gry. Policjantka zmaga się z pułapkami i innymi utrudnieniami znajdującymi się w danej lokacji. Haker odpowiada natomiast za rozpoznanie terenu oraz przejmowanie kontroli nad urządzeniami elektronicznymi. Obecnie gra nie jest dostępna w sklepie PlayStation, a jej premiera jest planowana na 1 czerwca 2021 r.

Oprócz wymienionych tytułów, w innych serwisach możemy znaleźć również prognozy bezpłatnych gier jakie mogą trafić do PS Plus w czerwcu. Są to m.in.:

  • Borderlands 3
  • Stonefly
  • Observer System Redux

Wszystkie trzy tytuły są przewidywane przez serwis PSU.com

  • Red Faction Guerrilla Remastered
  • Dirt 5

Obie gry pochodzą z prognoz serwisu RealSports101

Dajcie znać w komentarzach czy jeżeli przecieki się potwierdzą to będziecie zadowoleni i w którą z tych gier zagracie w pierwszej kolejności. Jeśli jeszcze nie subskrybujecie kanału Gamers’ Republic na YouTube to zachęcamy Was do zostawienia suba.

Jak tylko Sony oficjalnie potwierdzi darmowe gry jakie dostaniemy w PlayStation Plus w czerwcu, to wrzucimy materiał na ich temat.

Źródła informacji

  • https://areajugones.sport.es/videojuegos/filtrados-los-juegos-de-ps-plus-para-junio-de-2021-estos-son-los-titulos-gratuitos-para-ps4-y-ps5/
  • https://www.psu.com/news/playstation-plus-ps4-ps5-free-games-june-2021/
  • https://realsport101.com/ps-plus/ps-plus-june-2021-announcement-date-time-release-date-what-to-expect-free-ps4-ps5-games-predictions/
PS Plus czerwiec 2021 – darmowe gry – przecieki i prognozy
5 out of 5 stars (5 / 5)
Średnia ocena: 4.9
Na podstawie: 21 ocen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>