PS Plus – luty 2022 – jakie darmowe gry dostaniemy od Sony

Drodzy maniacy gier komputerowych witajcie na serwisie Mobilne-Technologie.Regionalnie.com. W tym materiale opowiemy Wam o darmowych grach, które otrzymamy we wtorek pierwszego lutego w ramach PS Plus. Tym razem nie pojawiły się żadne wiarygodne przecieki, więc Sony prawdopodobnie złapało osobę ujawniającą ofertę PS Plus przed czasem i wymierzyło jej surową karę. Teraz biedny donosiciel jest zapewne zmuszony do grania 24h na dobę w Godfall Challenger Edition. 

Darmowe gry w usłudze PlayStation Plus na luty 2022
Oficjalnie potwierdzona przez Sony oferta darmowych gier dostępnych w PS Plus na luty 2022.

Luty to kolejny miesiąc, w którym otrzymamy niesamowite hity w PlayStation Plus. Sony jak co miesiąc daje graczom same najlepsze gry, o których marzy niemal 100% posiadaczy konsol japońskiego producenta. Opinie o lutowym Plusie są niezwykle pozytywne i wszyscy Plusowicze już przebierają nogami nie mogąc doczekać się nowego zestawu gier. Plotki mówią, że to właśnie z uwagi na wspaniałe oferty PS Plus, Microsoft został zmuszony do zakupu Activision Blizzard, by nie zostawać daleko w tyle. Czy również Wam ta niesamowita oferta przypadnie do gustu? Pewnie jak co miesiąc ;). Kończąc z żartami musimy podkreślić, że gry z PS Plus są dobre, ale raczej tak samo jak w ostatnich miesiącach, nie jest to zestaw jakiego oczekuje zdecydowana większość graczy.

UFC 4

UFC 4 daje nam możliwość wcielenia się w największe gwiazdy MMA, a także w legendy kina akcji jak Bruce Lee. Naszych zawodników możemy dodatkowo personalizować. Gra posiada kilka trybów zabawy, ale najważniejszym z nich jest tryb kariery, gdzie oprócz walk, musimy również dbać o regularne treningi, a także dbać o dobre relacje z inwestorami i mediami. Poza karierą mamy tu również walki błyskawiczne będące sześcio-rundowym turniejem, w którym mierzymy się z innymi graczami online. Gra oprócz trybu dla pojedynczego gracza umożliwia kanapową rywalizację na jednym ekranie oraz grę przez sieć. Gra posiada język polski i obecnie w sklepie PlayStation kosztuje 289 zł. Średnia ocena UFC 4 na PlayStation 4 w serwisie Metacritic wynosi 78 punktów.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure

Drugim tytułem jest gra o niezwykle długim tytule Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure przeznaczona na PlayStation 4. Tytuł ten był pierwotnie DLC do Borderlands 2, który został wydany również jako osobna gra. Czy jest to skok na kasę? Oczywiście! Czy warto kupić tą grę? Patrząc o średnich opiniach użytkowników na Metacritic, które wynoszą 3,3/10 zdecydowanie nie. Czy będziecie zadowoleni z tego tytułu w PS Plus? Jeżeli uwielbiacie serię Borderlands i nie mieliście tego DLC to pewnie tak, ale we wszystkich innych przypadkach raczej tytuł ten Was zawiedzie. Tytuł ten osadzony jest w świecie fantasy wykreowanym przez szalony umysł Tiny Tiny na potrzeby sesji RPG, którą rozgrywa z przyjaciółmi. Mistrz gry w trakcie rozgrywki snuje opowieść w dość chaotyczny sposób. Często zmienia atrybuty postaci, ich nazwy, czy modyfikuje całe lokacje. Graczowi pozostaje tylko dopasować się do nowej wersji opowieści. Sama zabawa jest oparta o schemat stworzony w Borderlands. Grę zaczynamy od wybrania jednej z 6 różnych postaci, które różnią się umiejętnościami oraz uzbrojeniem. Świat obserwujemy z oczu pierwszej osoby, przemierzamy zróżnicowane lokacje, wybijamy napotkane potwory, zbieramy loot, w tym coraz lepsze bronie, realizujemy zlecenia i popychamy fabułę do przodu. Gra oferuje zabawę w trybie pojedynczego gracza oraz trybie kooperacji. Gra nie posiada polskiej wersji językowej, a jej koszt w sklepie Sony wynosi obecnie 45 zł.

Planet Coaster: Console Edition

Ostatnim tytułem jaki Sony w lutym wręczy posiadaczom PS Plus jest Planet Coaster: Console Edition, który będzie dostępny tylko dla posiadaczy PS5. Tytuł ten jest ekonomiczną strategią, w której wcielamy się w zarządcę parku rozrywki. Zadaniem postawionym przed graczem jest zbudowanie wesołego miasteczka, które będzie ściągało miliony odwiedzających. Mamy możliwość wyboru tematyki naszego parku, ale główną atrakcję stanowią zwariowane kolejki górskie. Jeżeli uwielbiacie lub w dzieciństwie kochaliście odwiedzać tego typu atrakcje, to teraz możecie puścić wodze fantazji i zaprojektować swój wymarzony park rozrywki wypełniony karuzelami, kolejkami górskimi, domami strachu i wieloma innymi rozrywkami. Oprócz tego w naszym parku musimy zadbać o obecność stanowisk sprzedaży, budek z jedzeniem, a także możemy kształtować krajobraz. Jako zarządca parku rozrywki ustalamy również ceny atrakcji oraz płace dla pracowników. Dobre planowanie i rozsądne zarządzanie finansami jest tu kluczem do osiągnięcia sukcesu. Gra nie posiada polskiej wersji językowej, jest przeznaczona tylko dla pojedynczego gracza, a jej średnia ocena w Metacritic wynosi 81 punktów. Tytuł w sklepie PlayStation kosztuje obecnie 189 złotych w wersji na PS5 i PS4. Największa szkoda, że PS Plus gra ta nie będzie dostępna dla posiadaczy PS4.

W lutym w ramach PlayStation Plus Sony wręczy nam gry o łącznej wartości 523 złotych. Wartość wręczanych tytułów ponad dwukrotnie przekracza roczny koszt Plusa, a jednak w sieci na Sony wylewa się fala hejtu i ogrom krytyki za to co trafi do graczy. My zdecydowanie kolejny miesiąc musimy spisać na straty, bo UFC 4 nie należy do gatunku gier, które nas interesują. Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure jako osobna gra również nie zachęca nas do zainstalowania, a z uwagi, że nie posiadamy PS5, to obecnie Planet Coaster nawet nie będziemy w stanie wypróbować. Oj Sony nowy rok zaczyna się słabiutko, więc zwolnijcie osoby odpowiedzialne za wybór gier do PS Plus i zacznijcie słuchać graczy.

Dajcie znać w komentarzach, czy darmowe gry, które otrzymamy trafiają w Wasz gust. Jeżeli macie znajomych lubiących gry komputerowe i to nie tylko na PlayStation, to prześlijcie im link do naszego serwisu.

Dzięki za oglądanie i do usłyszenia w kolejnych materiałach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>