PS Plus – maj 2021 – świetne darmowe gry czy najgorszy PlayStation+ w tym roku?

Witajcie na serwisie Mobilne-Technologie.Regionalnie.com w materiale na temat darmowych gier dostępnych w PS Plus w maju 2021. Sony już oficjalnie potwierdziło tytuły, które otrzymamy za parę dni. Gry będą do pobrania od wtorku 4 do poniedziałku 31 maja. 

Materiał wideo na temat darmowych gier w PlayStation Plus na maj 2021 – kanał Gamers’ Republic na YouTube.

Battlefield V

Pierwszym tytułem jaki otrzymamy w PlayStation Plus na PS4 i PS5 jest Battlefield V, który pojawił się w listopadowych przeciekach – drugowojenna strzelanka stworzona z myślą głównie o zabawie wielu graczy. Jest to najnowsza gra z serii, która oferuje misje dla pojedynczego gracza oraz sprawdzone i lubiane tryby dla wielu graczy. W tytule tym mamy dostępnych wiele rodzajów broni wzorowanych na prawdziwym wyposażeniu wojsk z czasów drugiej wojny światowej. Do naszej dyspozycji dostępne są również drugowojenne pojazdy, którymi możemy poruszać się po polu bitwy. Gra wyróżnia się piękną grafiką oraz wciągającą rozgrywką. Każdy fan multiplayerowych strzelanek powinien koniecznie w nią zagrać. Gra posiada polską wersję językową.

Oficjalny zwiastun gry Battlefield V.

Stranded Deep

Drugim tytułem w PS Plus, również dostępnym na PlayStation 4 i 5 jest Stranded Deep, który do tej pory nie przewijał się w przeciekach – survival z proceduralnie generowanym światem. W zeszłym miesiącu Sony dało nam Subnauticę, a teraz w nasze ręce oddają kolejną, podobną grę, w której próbujemy samotnie przetrwać unikając zagrożenia czającego się pod wodą. Różnica jest taka, że tu rozbijamy się na bezludnej wyspie na Pacyfiku, a akcja gry ma miejsce we współczesnych czasach. Pozostałe elementy rozgrywki są bardzo podobne. Musimy eksplorować coraz większy obszar, gromadzić zasoby i za ich pomocą wytwarzać schronienie, pozyskiwać pożywienie oraz budować pojazdy, które pozwolą nam na ucieczkę z wyspy. Gra nie posiada polskiej wersji językowej.

Zwiastun gry Stranded Deep.

Wreckfest

Ostatnią darmową grą w PlayStation Plus w maju będzie dostępne wyłącznie dla posiadaczy PS5 Wreckfest, który pojawił się już w przeciekach w sierpniu 2020 – dynamiczna gra wyścigowa, w której bardzo ważną rolę odgrywają kraksy i niszczenie samochodów. W tytule tym nie jest ważne by być najszybszym, ale by przetrwać wyścig. Przeciwnicy nie trzymają się tradycyjnych zasad i przy pierwszej lepszej okazji zepchną was z trasy czy  celowo uderzą w wasz samochód. Dobrze zrealizowany model zniszczeń daje realistyczne odczucia prowadzenia samochodu z określonym rodzajem uszkodzeń. Gra posiada zarówno karierę dla pojedynczego gracza jak i tryb do zabawy online z wieloma graczami. Jeżeli zatem posiadacie PS5 i uwielbiacie destrukcję, to ta gra jest spełnieniem Waszych snów. Gra posiada polską wersję językową.

Wreckfest – zwiastun gry.

Prognozy darmowych gier w PS Plus na maj, o których przygotowaliśmy ostatni materiał nie potwierdziły się. Jednak jak widzicie, 2 z gier jakie otrzymamy za parę dni, pojawiły się jakiś czas temu w prognozach dotyczących gier w PlayStation Plus na wcześniejsze miesiące. Jeżeli zatem liczyliście, że dostaniemy coś z przecieków i prognoz omówionych w poprzednim filmie, to nie załamujcie się, bo jest szansa, że niektóre z tych gier jednak w końcu trafią do oferty Plusa.

Dajcie znać w komentarzach, czy na takie gry czekaliście, czy może maj będzie dla Was najsłabszym PS Plus w tym roku. Napiszcie, w którą z tych trzech gier macie ochotę zagrać, a której nawet nie zamierzacie instalować.

PS Plus maj 2021 – darmowe gry w PlayStation+
5 out of 5 stars (5 / 5)
Średnia ocena: 4.9
Na podstawie: 17 ocen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>