PS Plus sierpień 2021 – darmowe gry w PlayStation Plus

W tym materiale opowiemy Wam o darmowych grach jakie w ramach abonamentu PlayStation Plus otrzymają subskrybenci w sierpniu. Sony już ujawniło ofertę na nadchodzący miesiąc i naszym zdaniem będziecie mocno zaskoczeni wyborem Japończyków. Gry będzie można pobrać na swoje konsole już we wtorek 3 sierpnia.

Oficjalnie potwierdzone gry PS Plus na sierpień 2021 r.

Hunter’s Arena: Legends

Pierwszym darmowym tytułem w PS Plus na sierpień jest Hunter’s Arena: Legends, którego premiera będzie miała miejsce we wtorek 3 sierpnia. Gra będzie dostępna zarówno dla posiadaczy PS 5 jak i starszych wersji konsol Sony. Hunter’s Arena: Legends jest sieciową wariacją MMORPG i Battle Royal osadzoną w świecie fantasy. W tytule tym akcję obserwujemy zza pleców naszego bohatera, który walczy na mapach mieszczących maksymalnie 30 graczy. Mamy tu możliwość starć z innymi graczami, jak i łączenia z nimi sił i stawiania czoła komputerowym przeciwnikom. System walki w grze jest łatwy do przyswojenia, ale wymagający jeśli chcecie zostać mistrzem w tym fachu.

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville

Drugi bezpłatny tytuł z pewnością ucieszy miłośników roślin oraz zombie. Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville to trzecia odsłona potyczek między florą, a gnijącymi zjadaczami mózgów. Tym razem akcję gry obserwujemy z trzeciej osoby, dzięki czemu możemy lepiej poczuć moc konfliktu między roślinami a zombiakami. Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville to sieciowa strzelanka, w której możemy pokierować jedną z dziesięciu klas przedstawicieli tych dwóch ras. Jeżeli ta różnorodność Wam nie wystarcza, to naszych cyfrowych przedstawicieli możemy dodatkowo modyfikować, tak by ich wygląd był jeszcze bardziej unikalny. Tytuł ten wyróżnia bogate i efektowne uzbrojenie oraz szybkie starcia. Walczyć możemy z komputerowymi przeciwnikami lub innymi graczami. Gra posiada kilka ciekawych trybów, które powinny przypaść do gustu każdemu fanowi sieciowej strzelanki.

Tennis World Tour 2

Ostatnią darmową grą jaką otrzymamy jest tytuł sportowy. W przeszłości w nasze ręce trafiły gry poświęcone NBA czy Baseballowi. Tym razem Sony postanowiło rozpieścić fanów tenisa. Tennis World Tour 2 to gra kładąca duży nacisk na realizm oraz dużą dynamikę rozgrywki. Nie jest to Mario Tennis, w którym będzie świetnie bawił się każdy, nawet jeśli nigdy nie grał w ten tytuł. Tennis World Tour 2 jest znacznie bardziej wymagający. Gra daje nam możliwość wcielenia się w jedną z 38 gwiazd światowego tenisa, a także pozwala nam stworzyć nową gwiazdę, która w trybie kariery będzie się pięła w górę rankingowej drabinki. Tytuł oprócz trybu dla pojedynczego gracza pozwala nam również zmierzyć się z innymi graczami zarówno w pojedynkach 1 na 1 jak i deblach. Grać możemy przez Internet lub lokalnie.

Dajcie znać w komentarzach co myślicie o darmowych grach w PS Plus w sierpniu. Sony trafiło w Wasz gust czy jest to kolejny słaby miesiąc. Napiszcie też w jakiej grze z PS Plus spędziliście ostatnio więcej niż 5 godzin. My w ostatnim czasie, na konsoli zagrywamy się głównie w Days Gone, a z gier, które trafiły do Plusa w kolejnych miesiącach zainstalowaliśmy tylko Battlefielda V, w którym spędziliśmy na pewno mniej niż te 5 godzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>