PS Plus wrzesień 2021 – darmowe gry – prognozy i przecieki

Aktualizacja 1 września 2021 r.

PS Plus 2021 – darmowe gry w PlayStation+ oficjalnie potwierdzone

Kilka dni temu publikowaliśmy informacje poświęcone dwóm przeciekom jakie pojawiły się w sieci, materiał znajdziecie poniżej, i Wasze opinie odnośnie bezpłatnych gier w PS+ były w zdecydowanej większości pozytywne. Z pewnością zatem ucieszy Was to co za chwilę przeczytacie.

Oficjalnie potwierdzone gry w PS Plus na wrzesień
Oficjalnie potwierdzone gry w PS Plus na wrzesień

Kiedy będą dostępne darmowe gry w PS Plus na wrzesień

A więc konkrety. Darmowe gry z sierpniowego PS+ będą dostępne do poniedziałku 6 września. Nowe gry pojawią się w ofercie we wtorek 7 września, z reguły w godzinach popołudniowych. Jeśli będziecie mieli problem, by przypisać je do konta z poziomu konsoli, co czasami zdarza się u niektórych, to spróbujcie dodać je do biblioteki z poziomu aplikacji PlayStation na smartfonie.

Bezpłatnie gry w PlayStation Plus

A więc Sony dzisiaj oficjalnie potwierdziło gry, które za kilka dni dadzą bezpłatnie w PlayStation Plus. Jesteśmy przekonani, że większość z Was będzie zadowolona z zestawu, który otrzymamy, ponieważ w całości potwierdził się przeciek, o którym ostatnio mówiliśmy. Dostaniemy zatem takie tytuły jak Hitman 2, Overcooked! All you can eat, oraz Predator: Hunting Grounds. O każdej z tych gier opowiedzieliśmy krótko w materiale z przeciekami, który znajduje się poniżej, więc jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, to zachęcamy do przeczytania.

Napiszcie w komentarzu, którą z tych gier odpalicie w pierwszej kolejności. Czy wcielicie się w bezwzględnego i świetnie przeszkolonego, łysego mordercę z kodem kreskowym na karku? Czy zabawę rozpoczniecie od przygotowania zupy pomidorowej, spaghetti i schabowego, które będziecie przyrządzać na statku pokonującym wzburzone oceany? A może pierwsze co zrobicie, to przełączycie widok na termowizję i włączycie kamuflaż by wycinać z ukrycia żołnierzy, którzy na Was polują? Wybór jest dość zróżnicowany i każdy znajdzie coś dla siebie, więc mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni z wrześniowej oferty PlayStation Plus.

PS Plus – przecieki i prognozy

Witajcie na serwisie Mobilne-Technologie.Regionalnie.com w cyklu poświęconym przeciekom i prognozom dotyczących darmowych gier jakie we wrześniu otrzymamy w usłudze PlayStation Plus. Informacje przedstawione w tym materiale pochodzą z branżowych serwisów, które jak co miesiąc starają się uprzedzić Sony w zapowiedzi oferty Plusa. Linki do źródeł, na których się opieramy znajdziecie w opisie pod artykułem.

Gamers’ Republic – Darmowe gry w PS Plus na wrzesień – przecieki i prognozy

Zanim zaczniemy, wszystkim, którzy jeszcze nie zdążyli przypisać darmowych gier do swoich kont, przypominamy, że na odbiór sierpniowego zestawu mają czas do poniedziałku 6 września. Nowe gry w ofercie PS+ pojawią się we wtorek 7 września najprawdopodobniej w godzinach popołudniowych. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat sierpniowej oferty PS Plus to zachęcamy do obejrzenia naszego materiału na ich temat.

PlayStation Plus wrzesień 2021 – przecieki

A teraz przechodzimy do przecieków na wrzesień. Na wielu serwisach pojawiły się informacje o 3 grach jakie wg przecieku miały trafić do PS+ w nadchodzącym miesiącu. Jedną z tych gier było Medium, ale Bloober Team, który grę tworzy szybko zaprzeczyło tym informacjom. W sprawie dwóch pozostałych gier, o których mówił przeciek nikt nie zdementował tych informacji, możliwe zatem, że za niecałe 2 tygodnie tytuły te trafią w nasze ręce.

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2

Pierwszym tytułem, z tego przecieku jest Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 – remaster kultowej gry zręcznościowej o robieniu niesamowitych tricków na deskorolce. Oryginalne wydania gry robiły ogromną furorę pod koniec lat 90 i na początku nowego milenium. Wtedy niemal wszyscy byli specami od wyczynów na deskorolce, które zawodowcom nawet się nie marzyły. Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 to zremasterowana odsłona, która została dostosowana do dzisiejszych czasów i została równie dobrze przyjęta jak jej pierwotne wydania. Naszym zdaniem jeśli do PlayStation Plus trafi ta gra, to porównując ją do tego co dostaliśmy ostatnio, większość graczy powinna być bardzo zadowolona. Gra nie posiada polskiej wersji językowej.

Recenzja Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 – quaz9

Haven

Drugim tytułem z przecieku, który nie został zdementowany jest Haven, która jest grą RPG z elementami przygodowymi. Akcję obserwujemy tu z perspektywy trzeciej osoby. Bohaterami Haven jest zakochana para, która przemierza obcą planetę w poszukiwaniu swojego miejsca na osiedlenie się. Podczas zabawy będziemy wykonywać codzienne czynności jak gotowanie posiłków, rzemosło, możemy wchodzić w interakcje z mieszkańcami tego miejsca, a z powodu, że nie wszyscy są gościnni, to oprócz pogawędek będziemy musieli również toczyć walki. Gra nie posiada polskiej wersji językowej.

Recenzja Haven na kanale Big Bad Dice

PS Plus – przecieki z dealabs.com

Poniżej wymienione tytuły pochodzą z przecieku ujawnionego przez serwis Dealabs.com, który w przeszłości publikował informacje o darmowych grach w PS+, które następnie Sony potwierdzało. Jest zatem szansa, że to właśnie poniższe trzy produkcie trafią do nas we wrześniu.

Overcooked! All You Can Eat

Pierwszym z trzech ujawnionych tytułów jest Overcooked! All You Can Eat, która ma trafić tylko do posiadaczy PS5. Gra jest ulepszoną wersją dwóch części Overcooked. Tytuł ten to zabawna gra przeznaczona do kooperacyjnej rozgrywki, ale można w nią grać również solo. W tytule tym wcielamy się w kucharzy, których celem jest serwowanie zamawianych potraw. Każde danie wymaga odpowiedniego przygotowania składników, ale nie to jest najtrudniejszą częścią zabawy, ponieważ miejscem naszej pracy nie są standardowe kuchnie. W Overcooked zaplecze gastronomiczne przypomina najbardziej zakręcone poziomy z gier platformowych. Dzięki temu nawet jeśli zamiast zrobić kotleta schabowego wywołamy pożar, który całkowicie zniweczy szanse na zwycięstwo, to i tak będziecie wybuchali salwami śmiechu. Jeśli uwielbiacie wspólną zabawę ze znajomymi, to tytuł ten powinien przypaść Wam do gustu. Pierwsza część Overcooked trafiła do oferty PS+ w maju 2019 r. Overcooked Jesz ile chcesz posiada polską wersję językową.

Recenzja Overcooked 2 na kanale Broda ty

Hitman 2

Drugi tytuł, który pojawił się w przecieku na Dealabs.com to Hitman 2. Tytuł jest świetną kontynuacją restartu serii poświęconej bezwzględnemu, łysemu mordercy. Tym razem głównym motorem działań Agenta 47 jest wyśledzenie tajemniczego klienta i wyeliminowanie jego oddziałów bojowych. Gra opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach z poprzedniej części. Akcję obserwujemy zatem z trzeciej osoby, plansze na których działamy są bardzo rozległe i wypełnione zarówno zwykłymi przechodniami jak i strażnikami, którzy po wykryciu mordercy nie będą przebierać w środkach. Hitman 2, podobnie jak jego poprzednik oferuje nam multum sposobów na eliminację naszych celów. Do dyspozycji mamy nie tylko broń snajperską i pistolety z tłumikiem. Możemy przebierać się za dowolną postać i dzięki temu uzyskiwać dostęp do pomieszczeń, które wcześniej były dla nas nieosiągalne, a następnie zastawić pułapkę na naszą ofiarę wykorzystując do tego truciznę, materiały wybuchowe czy wyposażenie zastane w pomieszczeniu. Tytuł ten z pewnością będzie doceniony przez wszystkich fanów skradania i cichej eliminacji wrogów. Gra posiada polską wersję językową i będzie dostępna na PlayStation 4, a we wstecznej kompatybilności również na PS5.

Hitman 2 – recenzja Quaza

Predator: Hunting Grounds

Ostatnią grą z najnowszego przecieku oferty PlayStation Plus na wrzesień 2021 r. jest Predator: Hunting Grounds. Tytuł ten jest sieciową grą akcji z asymetryczną rozgrywką. Jeden z graczy wciela się w Predatora, a reszta tworzy drużynę próbującą wyeliminować kosmicznego łowcę, a właściwie to przetrwać potyczkę. Z uwagi, że gra oparta jest na licencji filmu, obcy ma do dyspozycji cały arsenał znany ze srebrnego ekranu. Również zespół komandosów nie może narzekać na wyposażenie, ponieważ do ich dyspozycji także zostało oddanych sporo broni miotającej różnego rodzaju pociskami. Mamy tu zarówno strzelby, które sprawdzą się na krótkim dystansie, karabiny przeznaczone do walki na średnich dystansach jak i snajperki, które mogą wpakować kulę w tą krzywą, kosmiczną mordę z naprawdę dużych dystansów. Podobnie jak w filmie Predator ma dużą przewagę technologiczną, a także jest szybszy, silniejszy i wytrzymalszy niż ludzie. Podstawą przetrwania jest zatem ścisła współpraca między komandosami, ponieważ tylko wtedy mają oni szansę na pokonanie obcego łowcy.

Recenzja Predator: Hunting Grounds na kanale Czuk

PS Plus wrzesień 2021 – prognozy

Oprócz przecieków mamy również dla Was przewidywania, które również mówią o ciekawej ofercie. Serwis realsports101.com wspomina 3 gry jakie mogą wpaść do PS Plus.

F.I.S.T. Forged in Shadow Torch

Pierwszą z nich jest F.I.S.T. Forged in Shadow Torch platformowa gra akcji oparta o sprawdzoną formułę metroidvani. W grze bohaterem jest królik wyposażony w potężne, mechaniczne ramię, które jest niezbędne do przetrwania w niegościnnym świecie pełnym niebezpiecznych robotów. To właśnie sztucznej inteligencji opakowanej w grubą blaszaną powłokę będzie musiał stawić czoła nasz futrzasty bohater. Na chwilę obecną w sklepie PlayStation nie ma informacji o obsługiwanych językach, a data premiery zaplanowana jest na 7 września czyli dokładnie na dzień, w którym otrzymamy nową ofertę Plusa.

Uncharted: The Lost Legacy

Drugą grą prognozowaną przez wspomniany serwis jest Uncharted: The Lost Legacy. Zaginione Dziedzictwo już wiele razy pojawiało się w przeciekach, ale niestety jeszcze nigdy te informacje się nie potwierdziły. Jest to jedyna część wspaniałej serii Uncharted, która nie znalazła się w ofercie PlayStation Plus, a że czwartą część serii, która była ostatnią darmową w Plusie otrzymaliśmy w kwietniu 2020 r., to dobrze by było, gdyby Sony wreszcie pozwoliło nam na uzupełnienie braków w cyfrowej kolekcji. Gra posiada polską wersję językową. Jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej na jej temat to zachęcamy do obejrzenia materiału o Uncharted: Zaginione Dziedzictwo.

Recenzja Quaza gry Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

Cuphead

Ostatnim tytułem przewidywanym przez realsports101.com jest Cuphead – wymagająca gra platformowa, która przypomina animację Disneya z początków istnienia tego studia. Gra wyróżnia się stylem graficznym oraz wysokim poziomem trudności. W tytule tym będziemy musieli ratować swoją duszę zbierając na zlecenie samego diabła dusze jego dłużników. Zabawa skupia się na walce z bossami, którzy nie są herlawcami i tak łatwo nie oddadzą swoich dusz rogatemu. Gra obsługuje język polski.

Recenzja Quaza gry Cuphead

W serwisie TheLoadout.com znajdziemy dodatkowo prognozę 2 innych tytułów.

Destroy All Humans!

Pierwszym z nich jest Destroy All Humans! remake gry z 2005 roku, w której wcielamy się w szarego ludzika siejącego śmierć i zniszczenie na naszej planecie. Akcja tej przygodowej gry akcji ma miejsce pod koniec lat 50 w Stanach Zjednoczonych. Oprócz zwiedzania ładnych lokacji przedstawiających Amerykę 70 lat temu i mordowaniu ludzi, będziemy musieli również zbierać ich materiał DNA, który jest niezbędny w procesie klonowania gatunku wielkookich szaraków. Gra jest przeznaczona dla pojedynczego gracza i posiada polską wersję językową. 

Recenzja gry Destroy All Humans! na kanale NRGeek

Zanim przedstawimy Wam ostatnią prognozowaną grę, zachęcamy Was do zostawienia suba oraz ocenienia filmu. Dla nas jest to ważny sygnał, który wpływa na rozwój kanału oraz motywuje nas do dalszego rozwoju Gamers’ Republic.

The Last Campfire

Ostatnim tytułem wspomnianych przez powyższy serwis jest The Last Campfire – przygodowa gra z elementami logicznymi. Tytuł stworzony przez twórców No Man’s Sky pozwala nam przemierzyć bardzo ładne lokacje w skórze małego stworka, który się zgubił. Na swojej drodze będziemy spotykali inne podobne nam stworki, rozwiązywali nieskomplikowane zagadki logiczne i zwiedzali starożytne ruiny. Całość wygląda bardzo fajnie i ma świetną oprawę audio. Gra nie posiada polskiej wersji językowej.

Pamiętajcie, że wspomniane gry są przeciekami i prognozami, a więc to wcale nie one muszą trafić do oferty PS+. Oficjalnie Sony potwierdzi darmowe gry w środę 1 września, a jak to zrobią, to możecie spodziewać się kolejnego materiału na ten temat. 

Nie zapomnijcie by w komentarzach dać znać co myślicie o wspomnianych grach. Czy któryś z wymienionych tytułów Was zainteresował i chcielibyście by trafił do PS Plus, czy może jeśli to właśnie te gry pojawią się we wrześniowej ofercie to anulujecie swoją subskrypcję Plusa?

Dzięki za czytanie, oglądanie, lajkowanie i subsrybowanie naszego kanału. Jesteście najlepszymi widzami w całym internecie.

Źródła informacji o PlayStation Plus

  • https://realsport101.com/ps-plus/ps-plus-september-2021-announcement-date-free-games-release-date-predictions-confirmed-ps-plus-games-rumours-leaks/
  • https://www.theloadout.com/playstation-plus-september-2021-predictions
  • https://www.hitc.com/en-gb/2021/08/24/ps-plus-september-2021-predictions/
PS Plus wrzesień 2021 – darmowe gry – przecieki i prognozy
5 out of 5 stars (5 / 5)
Średnia ocena: 4.6
Na podstawie: 17 ocen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>