fbpx
PS Plus lipiec 2022 - przeciek darmowych gier Crash Bandicoot 4: It's About Time

PS Plus Lipiec – przecieki darmowych gier

Jak co miesiąc pojawiły się przecieki wyglądające prawdopodobnie, więc postanowiliśmy podzielić się z Wami prawdopodobną ofertą tytułów, które będzie można dodać do swojej biblioteki już we wtorek 5 lipca. Oficjalnie Sony ogłosi ofertę bezpłatnych gier w PS Plus na lipiec w środę 29 czerwca i dopiero wtedy dowiemy się czy przeciek został potwierdzony. Patrząc jednak na kilka ostatnich miesięcy, duża część przecieków się potwierdzała, więc jeśli planowaliście kupić którąś z gier, o których zaraz opowiemy, to lepiej się wstrzymajcie.

Jeżeli graliście, w którąś z wymienionych gier, to będziemy wdzięczni również za wyrażenie waszych opinii w sekcji komentarzy. Pamiętajcie też, że linki do źródeł znajdziecie w opisie pod filmem.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time

Nie przeciągając pierwszą z zapowiadanych gier jest Crash Bandicoot 4: It’s About Time, który ma być dostępny na w wersji PS5 i PS4. Jest to świetna platformówka 3D z piękną, kolorową grafiką, wspaniałą oprawą dźwiękową i szczyptą dobrego humoru. Gra posiada rozbudowaną mechanikę, która pozwala poruszać się po mapach na wiele różnych sposobów. Crash Bandicoot 4 jest grą, która będzie bawić zarówno młodszych graczy jak i tych co grali w pierwszą część cyklu jeszcze na PSX.

The Dark Pictures: Man of Medan

Drugą darmową grą z przecieków, która ma trafić do PS Plus w lipcu jest The Dark Pictures: Man of Medan. Jest to filmowa gra przygodowa, która oferuje nieliniową fabułę idealnie nadającą się do wielokrotnego przechodzenia. Historia opowiadana przez grę jest bardzo ciekawa, a zadaniem gracza jest dokonywanie wyborów wpływających na jej przebieg, oraz rozwiązywanie prostych wyzwań zręcznościowych i zagadek logicznych. Gra ma być udostępniona w wersji na PS4 z możliwością uruchomienia na PS5 w ramach wstecznej kompatybilności.

Arcadegeddon

Ostatnią grą z przecieku, która ma pojawić się w ofercie PlayStation Plus w lipcu jest Arcadegeddon. To dynamiczna, trzecioosobowa strzelanka zaprojektowana z myślą o wspólnej grze w co-opie. Gra oferuje nam mocno zróżnicowane, kolorowe mapy, na których toczymy walki. Do dyspozycji graczy dostępny jest rozbudowany arsenał, którym eliminujemy hordy wrogów oraz specjalne umiejętności bojowe, które przydają się także w minigrach z innymi graczami. Tytuł ma być dostępny w wersji PS4 i PS5.

Dajcie znać w komentarzach co myślicie o takiej ofercie PS Plus. Czy jeżeli Sony potwierdzi te gry na lipiec, to będziecie zadowoleni? Wg nas jest to ciekawy zestaw, ale Wy możecie mieć zupełnie inne zdanie.

Źródła

https://gamerant.com/ps-plus-free-games-july-2022-leak-crash-bandicoot/ https://www.pushsquare.com/news/2022/06/rumour-ps-plus-essential-ps5-ps4-games-for-july-2022-leaked-early

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *