PS Plus lipiec 2022 – darmowe gry o wartości 502 zł

Jeżeli czytaliście nasz ostatni artykuł sprzed kilku dni, to nie zaskoczymy Was, ponieważ przecieki, o których pisaliśmy zostały potwierdzone. Lipcowa oferta PlayStation Plus będzie dostępna do pobrania już w najbliższy wtorek 5 lipca. Gry będzie można dodać do swojej biblioteki w PS Plus Essential oraz wszystkich wyższych pakietach abonamentu.

Kanał Gamers’ Republic – PS Plus Lipiec 2022 Darmowe Gry o wartości 502 zł – Crash Bandicoot 4

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas

Pierwszą grą jaka pojawi się w ofercie PS Plus w lipcu jest wspaniała platformówka 3D – Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas. Gra jest kontynuacją kultowej trylogii z sympatycznym  trochę zakręconym jamrajem w roli głównej. Tym razem oprócz głównego bohatera będziemy mogli również wcielić się w inne postacie z uniwersum, z których każda dysponuje unikalnymi umiejętnościami. Tytuł został stworzony z myślą o pojedynczym graczu, ale oferuje również przechodzenie kampanii na zmianę z drugim graczem. Po śmierci jednego gracza pada przejmuje drugi. Fanom multiplayer pozostaje substytut tego trybu o nazwie Bitwa Bandików, w którym na podobnych zasadach rywalizujemy z innymi graczami i staramy się uzyskać jak najlepszy wynik. Gra posiada bardzo ładną, kolorową grafikę. Odwiedzamy tu wiele zróżnicowanych lokacji i przemierzamy je na różne sposoby, w tym biegając po ścianach, bujając się na linach, czy ślizgając się po poręczach. Oprócz skakania i biegania, walczymy z wrogami oraz bossami, zbieramy przedmioty i unikamy pułapek. Dodatkowo nasze możliwości poruszania się i walki zwiększają specjalne maski. Tytuł otrzymamy w wersji na PlayStation 4 oraz PS5.

Gra w cyfrowej dystrybucji obecnie kosztuje 289 złotych, i na metacritic ma ocenę 85. Jeżeli lubicie platformówki 3D, dobry humor, ładną grafikę i świetną oprawę audio, to będziecie zachwyceni tym tytułem.

The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan

Drugą bezpłatną grą jaka trafi we wtorek 5 lipca do oferty PlayStation Plus jest The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan. To filmowa gra przygodowa w klimacie grozy, w której mamy duży wpływ na przebieg akcji. Nieliniowa przygoda zaczyna się od wyprawy grupki fanów nurkowania, którzy postanawiają zwiedzić wrak zatopionego samolotu z czasów II wojny światowej. Podczas wydobywania przedmiotów z pozostałości latającej maszyny zaczynają dziać się coraz dziwniejsze rzeczy. Gra oferuje nam nie tylko ciekawą historię, której przebiegiem będziemy kierowali za pomocą wyborów. Znajdziemy tu również proste wyzwania zręcznościowe oraz zagadki logiczne, których rozwiązywanie sprawi nam sporo radości i pomoże wsiąknąć w historię. Tytuł daje nam możliwość pokierowania 5 członkami wyprawy, a podejmowane wybory zaważą o tym kto przeżyje, a z kim się pożegnamy. Gra posiada wiele zakończeń, a jej formuła zachęca do wielokrotnego przechodzenia i testowania różnych wyborów oraz obserwowania ich konsekwencji. 

Gra będzie dostępna w wersji na PS4, ale w ramach wstecznej kompatybilności uruchomimy ją również na PlayStation 5. Tytuł obecnie kosztuje 124 złote w cyfrowym sklepie Sony, a jego ocena na Metacritic to 69.

Arcadegeddon

Ostatnim tytułem jaki trafi do lipcowego PS+ jest Arcadegeddon. To dynamiczna strzelanka z widokiem zza pleców, która powstała z myślą typowo o kooperacji z innymi graczami i wyglądem przypomina trochę Fortnite. Otrzymamy ją zarówno w wersji na PS4 i PS5. W grę możemy również grać samotnie, ale prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero z towarzyszami, których może być maksymalnie 4. Tytuł wyróżnia się ładną i kolorową grafiką oraz dobrą oprawą audio. Celem graczy jest ocalenie salonu gier. Jego właściciel by ocalić swoje królestwo postanowił wziąć wszystko co najlepsze z popularnych gier i stworzyć super tytuł, który przykuje uwagę wszystkich graczy. Niestety do automatu gier, który zbudował nastąpiło włamanie i został on zawirusowany oprogramowaniem, którego celem jest zniszczenie dzieła. Ostatnią szansą na ocalenie gry są bohaterowie, w których wcielają się gracze. Gra oferuje nam zróżnicowane, kolorowe środowiska w tym tropiki, miasto zniszczone przez apokalipsę i wiele innych lokacji. Głównym zadaniem graczy jest eliminacja nacierających wrogów przy wykorzystaniu szerokiego wachlarza broni oraz umiejętności specjalnych. Dodatkową rozrywką są minigry i specjalne wyzwania, w których walczymy przeciwko innym graczom. Bohaterów możemy rozwijać wykonując zadania dla gangów odwiedzających salon gier arcade. Za ich realizację otrzymujemy również przedmioty kosmetyczne.

Gra w wersji cyfrowej dla PS5 kosztuje obecnie w sklepie Sony 89 złotych, a na Metacritic ma wyłącznie ocenę użytkowników, której średnia wynosi 5,3.

Łącznie otrzymamy zatem gry o wartości 502 złotych. Naszym zdaniem najlepszy z całego zestawu jest Crash Bandicoot 4, w którego mieliśmy okazję grać świetnie się bawiąc. Nie jest to nasz ulubiony gatunek, ale mimo to ciężko nam było oderwać się od tej gry. Zadowoleni powinni być również fani filmowych przygodówek. W kwestii ostatniej gry trochę niepokojące są niskie oceny tytułu wystawione przez graczy, ale jeśli lubicie tego typu gatunek, to polecamy wypróbować grę skoro i tak trafia za darmo do Plusa.

Nie zapomnijcie ocenić naszego artykułu i napiszcie w komentarzach czy podobają Wam się darmowe gry jakie w lipcu trafią do PS Plusa. Naszym zdaniem propozycja Sony jest dobra i godna uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>