fbpx
Darmowe gry Death Strending w Epic Games, Greace i F.I.S.T.

Darmowe gry – Death Stranding i 2 inne tytuły – Cebulka Deal #47

Witajcie w materiale z serii Cebulka Deal, który jest poświęcony darmowym grom jakie możemy obecnie zgarnąć na różne platformy. W dniu dzisiejszym możecie zgarnąć 3 darmowe gry na 2 różne platformy, ale, żeby bo zrobić musicie się pospieszyć, bo 2 oferty kończą się za kilka godzin. Linki do ofert znajdziecie wartykule.

Darmowe gry w Epic Games i GOG – Cebulka Deal #47 na kanale Gamers’ Republic.

Zanim przejdziemy do oferty darmowych gier, zachęcamy Was do zostawienia suba, kliknięcia w dzwoneczek oraz komentowania naszych materiałów. Po obejrzeniu filmu pamiętajcie również o zostawieniu łapki w górę, żebyśmy wiedzieli, czy nasze materiały Wam się podobają.

Greak: Memories of Azur

Pierwszą darmową grę możecie przypisać do swojego konta do poniedziałku 26 grudnia do godziny 15 w sklepie GOG. Jest nią Greak: Memories of Azur – gra platformowa 2D, w której kierujemy poczynaniami 3 bohaterów o zróżnicowanych umiejętnościach. Przemierzany świat jest malowniczy i urokliwy. Znajdziemy w nim wiele platform, po których będziemy się poruszali, przeszkód, które będzie trzeba ominąć, rozmaitych wrogów, którym będzie trzeba stawić czoło oraz środowiskowe zagadki logiczne. W każdej chwili możemy przełączać się między bohaterami. Gra nie posiada polskiego języka.

https://www.gog.com/pl/game/greak_memories_of_azur

Death Stranding

Drugi bezpłatny tytuł znajdziecie w sklepie Epic Games. Na dodanie go do swojej biblioteki macie mało czasu, ponieważ musicie to zrobić do godziny 17 w poniedziałek 26 grudnia. Death Stranding to przygodowa gra akcji osadzona w otwartym świecie, w której losy bohatera obserwujemy zza jego pleców. W dużym skrócie gra polega na transportowaniu różnego rodzaju towarów między miastami. Otwarty świat przemierzamy zarówno na własnych nogach jak również korzystając z różnego rodzaju pojazdów. W niektórych lokacjach do pokonania przeszkód potrzebujemy specjalistycznego sprzętu. Na szlakach transportowych napotkamy też przeciwników, z którymi możemy się mierzyć lub za pomocą skradania starać się uniknąć kontaktu. Gra nie posiada tryby multiplayer, ale inni gracze mogą oddziaływać na nasz świat udostępniając nam zbudowane ułatwienia w postaci np. mostów, tyrolek, zasobów itp. Gra posiada polską wersję językową.

https://store.epicgames.com/pl/p/death-stranding

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch

Ostatnią grą, którą dzisiaj będzie można odebrać za darmo jest F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch. Tytuł ten będzie dostępny dopiero od poniedziałku 26 grudnia od godziny 17:00. Oferta zakończy się o godzinie 17 we wtorek 27 grudnia, więc będziemy mieli tylko 24 godziny na przypisanie gry do swojej biblioteki. Gra jest metroidvaniową platformówką, w której kierujemy losami królika z mechanicznym ramieniem. Jak to standardowo w tym gatunku ma miejsce, będziemy poruszali się po platformach, walczyli z wrogami przy wykorzystaniu umiejętności i różnego rodzaju broni, omijali przeszkody, rozmawiali z napotkanymi postaciami a z czasem również rozwijali umiejętności naszego królika. Tytuł nie posiada polskiej wersji językowej. Gra nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona jako darmowy tytuł, ale wskazówki jakie Epic Games udostępnił niemal jednoznacznie wskazują na tą grę.

https://store.epicgames.com/pl/p/fist-forged-in-shadow-torch

Wszystkich posiadaczy PlayStation zachęcamy również do obejrzenia naszych filmików na temat darmowych gier w PS Plus, które można przypisać do swojej biblioteki w grudniu (Darmowe gry PlayStation Plus grudzień 2022) i które trafią do oferty w styczniu (PS Plus styczeń 2023). Linki znajdziecie w opisie pod filmem.

Dajcie znać w komentarzach czy udało Wam się przypisać powyższe gry i napiszcie, w którą zagracie w pierwszej kolejności. Nie zapomnijcie też o ocenie naszego filmu oraz zasubskrybowaniu kanału Gamers’ Republic jeśli jeszcze tego nie robicie.

Dzięki za oglądanie i do usłyszenia w kolejnych materiałach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *