Darmowe gry w PS Plus wrzesień 2022

Witajcie w cyklu poświęconym darmowym grom jakie trafiają do PlayStation Plus Essential. W tym materiale opowiemy Wam o tytułach, które otrzymamy w ramach abonamentu już we wtorek 6 września w godzinach popołudniowych.

Need for Speed Heat

Pierwszą grą, która trafi do wrześniowej oferty PlayStation Plus jest gra wyścigowa dla fanów nielegalnych, nocnych wyścigów czyli Need For Speed Heat. Dobrze będą się tu bawić również osoby preferujące legalne ściganie w świetle dnia. Gra oferuje nam 2 tryby zabawy, które się ze sobą przeplatają. Za dnia bierzemy udział w legalnych wyścigach, które umożliwiają nam zarabianie kasy na ulepszanie i kupowanie nowych samochodów. W nocy natomiast ścigamy się w nielegalnych zawodach, które pozwalają nam zdobyć punkty reputacji za które odblokowujemy nowe części do tuningowania naszej fury. Dodatkowa różnica jest w zachowaniu policji. Za dnia za wykroczenia policja obchodzi się z nami łagodnie. W nocy natomiast wściekle atakuje starając się doszczętnie zniszczyć nasz pojazd. Tradycyjnie jak to w NFSach, mamy tu możliwość tuningowania wozów w zakresie wyglądu i usprawniania mechaniki oraz podnoszenia mocy, której zawsze jest za mało. W Need for Speed Heat znajdziecie szeroki wybór samochodów, od klasycznych amerykańskich muscle carów, przez europejskie super samochody z lat 60 i 80 po najnowsze bryki o których każdy z nas marzy.

Granblue Fantasy: Versus

Drugą grą jest Granblue Fantasy: Versus czyli klasyczna bijatyka rozgrywana w dwuwymiarowym planie z grafiką w stylu anime. Tytuł jest typowym przedstawicielem gatunku, w którym mierzymy się 1 na 1 z przeciwnikiem. Do dyspozycji mamy wiele mocno zróżnicowanych postaci różniących się stylem walki, specjalnymi umiejętnościami oraz kombosami. Dla nowicjuszy gra oferuje ułatwienia, które upraszczają kombinacje klawiszy. W tytule tym znajdziemy kilka trybów zabawy, w tym fabularny, który zabawę wzbogaca animowanymi przerywnikami filmowymi i dialogami postaci.

Toem

Ostatnim darmowym tytułem jaki trafi we wrześniu do PS Plus jest Toem czyli przygodowa gra osadzona w fantastycznym świecie inspirowanym skandynawią. Wcielamy się tu w fotografa, która rusza przemierzać świat by ujrzeć na własne oczy magiczne zjawisko jakim jest Toem. Po drodze spotykamy mnóstwo ludzi i humanoidalnych stworków, z którymi rozmawiamy i pomagamy rozwiązać ich problemy. Akcja gry jest ukazana w izometrycznym rzucie, a w momencie robienia zdjęć przełączamy się na widok z pierwszej osoby, dzięki czemu swobodnie możemy ustawić kadr.

Czy jest to dobra oferta darmowych gier w PlayStation Plus? Naszym zdaniem zestaw jest ciekawy, ale jako fani wyścigów pewnie w pierwszej kolejności rzucimy się na NFSa i skupimy się na zadzieraniu z policją oraz tuningu lśniących wozów. Dajcie znać w komentarzach co myślicie o wrześniowym PS Plusie i w którą z tych gier chcecie zagrać w pierwszej kolejności.

Dzięki za przeczytanie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>