fbpx
PS Plus sierpień 2022 - darmowe gry

PS Plus sierpień 2022 – darmowe gry o wartości 572 zł

Witajcie na serwisie Mobilne-Technologie.Regionalnie.com w cyklu poświęconym darmowym grom w PS Plus Essential. Jeżeli nie wiecie czym jest, do czego służy i ile kosztuje PlayStation Plus, to zachęcamy Was do obejrzenia naszego materiału wyjaśniającego kwestie związane z różnymi wersjami abonamentu od Sony.

Wszystkich stałych oraz nowych czytelników serdecznie witamy w comiesięcznych zapowiedziach bezpłatnych gier dostępnych dla subskrybentów wszystkich wersji PS Plusa. Zachęcamy was do ocenienia materiału po zapoznaniu się z nim oraz do zostawienia opinii na temat nadchodzącej oferty w komentarzach. Każdego, kto jeszcze nie subskrybuje kanału Gamers’ Republic zachęcamy do kliknięcia Suba, a następnie w dzwoneczek.

Sony oficjalnie potwierdziło 3 darmowe gry jakie w sierpniu znajdą się w PS Plusie. Gry będzie można przypisać do swojej biblioteki już we wtorek 2 sierpnia w godzinach popołudniowych. Będą one dostępne aż do 5 września.

Darmowe gry w PS Plus w sierpniu 2022 r. na kanale Gamers’ Republic na YouTube.

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2

Pierwszym tytułem, jaki potwierdziło Sony w sierpniowym PlayStation Plus jest Tony Hawk’s Pro Skater 1+2, którego otrzymamy zarówno w wersji na PS4 jak i na PlayStation 5. Jest to remaster kultowej gry zręcznościowej o robieniu niesamowitych tricków na deskorolce. Oryginalne wydania gry robiły ogromną furorę pod koniec lat 90 i na początku nowego milenium. Wtedy niemal wszyscy byli specami od wyczynów na deskorolce, które zawodowcom nawet się nie marzyły. Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 to zremasterowana odsłona, która została dostosowana do dzisiejszych czasów i została równie dobrze przyjęta jak jej pierwotne wydania. Naszym zdaniem jest to tytuł, który spodoba się zarówno graczom, którzy stracili zęby wywijając flipy, slide czy inne freestylowe triki w pierwowzorze, jak i tym, którzy jeszcze mają wszystkie swoje zęby i nigdy w Tonego Hawka nie grali. Na Metacritic gra została doceniona zarówno przez recenzentów jak i graczy i ma ocenę 89. Tytuł ten obecnie kosztuje w sklepie PlayStation 189 złotych w wersji na PS4 i 229 zł w zestawie międzygeneracyjnym na PlayStation 4 i PS5. Gra nie posiada polskiej wersji językowej.

Little Nightmares

Drugą darmową grą w sierpniowym PS+ jest Little Nightmares w wersji na PS4 oraz we wstecznej kompatybilności również na PlayStation 5. Jest to gra platformowa 2D, w której sterujemy małą dziewczynką próbującą przetrwać w koszmarnym i brutalnym świecie strasznych potworów. Naszym celem będzie wyprowadzenie bohaterki skrywającej się pod żółtą peleryną, ale nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ po drodze będziemy musieli stawić czoła przeciwnością inspirowanym koszmarom z dzieciństwa. Little Nightmares podobnie jak Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 zostało docenione zarówno przez graczy jak i recenzentów zdobywając na Metacritic 78 punktów. Zatem każdy fan platformówek okraszonych odrobiną klimatu wyjętego wprost z horrorów powinien być zadowolony. Gra obecnie w cyfrowym sklepie Sony kosztuje 84 złote. Tytuł ten posiada polską wersję językową.

Yakuza: Like A Dragon

Ostatnim darmowym tytułem jaki otrzymamy w sierpniu w PlayStation Plus jest Yakuza: Like A Dragon. Grę podobnie jak Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 otrzymamy w wersji na dwie generacje konsol. Yakuza: Like A Dragon to kolejna odsłona popularnego cyklu gier akcji, w której wcielamy się ulicznego wojownika, który ma na pieńku z japońską mafią. W tytule tym toczymy walki w turowym systemie Live Command RPG Battle, który pozwoli nam na pokierowanie nie tylko głównym bohaterem, ale również resztą naszej drużyny, z której każdy członek dysponuje unikalnymi umiejętnościami. Grę wyróżnia mnóstwo zróżnicowanych minigierek, dobry humor oraz ciekawa historia. W Metacritic Yakuza: Like A Dragon ma wysoką ocenę 84. Tytuł w wersji cyfrowej w sklepie PlayStation kosztuje obecnie 259 złotych w wersji na PS4 i jednocześnie na PS5. Gra nie posiada polskiej wersji językowej.

Wg nas oferta darmowych gier w sierpniu jest warta uwagi i my z pewnością odnowimy nasz abonament w PS Plus, by otrzymać ten zestaw. Dajcie znać w komentarzach, czy zgadzacie się z naszym zdaniem czy może wg Was nadchodząca oferta PlayStation Plus nie jest warta uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *