fbpx
PS Plus październik 2022

PS Plus październik 2022 – darmowe gry PlayStation Plus

Witajcie na serwisie Mobilne-Technologie.Regionalnie.com w materiale poświęconym darmowym grom w ramach abonamentu PS Plus Essential. Jak co miesiąc otrzymamy 3 gry, które będziemy mogli dodać do swoich kont już od wtorku 4 października. Gry powinny być dostępne w godzinach popołudniowych.

Zanim przybliżymy Wam co Sony podaruje nam w ten chłodny i deszczowy miesiąc, wszystkich nowych użytkowników zachęcamy do zasubskrybowania kanału Gamers’ Republic na YouTube i kliknięcia w dzwoneczek. W ten sposób nie przegapicie wrzucanych tam filmów, nie tylko dotyczących darmowych gier, ale również recenzji, tutoriali i innych materiałów związanych z gamingiem.

Jakie gry będą w PS Plus w październiku 2022 r. – materiał z kanału Gamers’ Republic

Hot Wheels Unleashed

Pierwszą grą jaka trafi do PlayStation Plus w październiku są wyścigi, w których ścigamy się na pokręconych torach pełnych pętli, zakrętów i niesamowitych fur wyjętych prosto z naszej wyobraźni. W Hot Wheels Unleashed będziemy mieli okazję zasiąść za kierownicami popularnych resorków marki Hot Wheels. Auta może są malutkie, ale tory, na których będziemy rywalizowali z innymi graczami i sztuczną inteligencją są mocno rozbudowane, pełne ostrych zakrętów, wyskoczni czy pętli. W dodatku zajmują całe pomieszczenia. Hot Wheels Unleashed posiada też edytor tras, który pozwala na stworzenie toru tak wypełnionego skoczniami, beczkami i ostrymi zakrętami, że od jego pokonania zrobi nam się niedobrze. Gra oferuje mocno zręcznościowy model jazdy i jest dostępna w wersji na PS4 oraz na PlayStation 5.

Injustice 2

Druga darmowa gra z PS Plus na październik to Injustice 2 czyli świetna bijatyka wypełniona superbohaterami i złoczyńcami z takich uniwersów jak Batman, Superman, Wonder Woman, Flash i innych znanych z DC Comics. Walka w tym tytule jest jedną z przyjemniejszych i lepiej dopracowanych. W końcu twórcy Injustice 2 odpowiadają także za niezwykle udaną  serię Mortal Kombat. Mamy tu fajną fabułę, w której wcielamy się w różne postacie, a walki są przeplatane przerywnikami filmowymi, które wciągają nas w historię. Walki możemy toczyć również z żywymi przeciwnikami czy to w lokalnym multiplayerze, czy przez internet. Gra jest dostępna na PlayStation 4, ale w ramach wstecznej kompatybilności będą mogli ją uruchomić również posiadacze PS5.

Superhot

Ostatnią bezpłatną grą, która trafi do PS Plusa w październiku jest polski Superhot. Jeżeli po obejrzeniu Matrixa marzyliście, aby niczym Neo uchylać się przed kulami, to Superhot daje Wam taką możliwość. W tytule tym czas płynie wraz z ruchem gracza. Gdy bohater gry nie rusza się, wszystko wokół niemal się zatrzymuje. Wbrew pozorom gra nie jest taka prosta i w końcowych etapach wymaga świetnego refleksu i spostrzegawczości. Tytuł mimo bardzo surowej grafiki, potrafi wciągnąć na wiele godzin, w trakcie których doprowadzamy sekwencję naszych ruchów, strzałów, uchylania się przed pociskami oraz rzucania czym popadnie w przeciwników do perfekcji. Przechodząc Superhot ani przez chwilę się nie nudziłem, a uśmiech nie znikał z mojej twarzy od początku aż do końca. Gra będzie dostępna w wersji na PS4, ale w ramach wstecznej kompatybilności pograją w nią również posiadacze najnowszej konsoli Sony.

To by było na tyle. Dajcie znać co myślicie o tych 3 darmowych grach, które japończycy dorzucili do PlayStation Plus Essential na październik. Czy jesteście zadowoleni? Nie możecie się doczekać zakręconych torów i prowadzenia resorków w Hot Wheels Unleashed? A może macie ochotę połamać szczękę Supermana i spuścić trochę krwi z Batmana? Albo wolicie poczuć się jak pan i władca czasu i niczym Max Payne lub Neo lawirować między kulami eliminując rozpadających się na tysiące kawałków przeciwników? Dajcie znać w komentarzach, bo jesteśmy ciekawi Waszego zdania.

My gry dodamy do swojej pokaźnej biblioteki gier z PS Plus, ale raczej w najbliższym czasie nie uruchomimy żadnego z tych tytułów. Choć w przyszłości pewnie pokusimy się by ukończyć przynajmniej Injustice 2, ponieważ od jedynki było bardzo trudno się oderwać.

Dzięki za odwiedzenie naszego serwisu i miłego grania w bezpłatne gry z PS+.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *