fbpx
PlayStation Plus kwiecień 2020 gry PS Plus Uncharted 4 i DiRT Rally 2.0

PlayStation Plus – darmowe gry kwiecień 2020 PS+

Mimo, że Sony przeważnie zapowiada darmowe gry jakie otrzymają abonenci PlayStation Plus w środę poprzedzającą pierwszy wtorek miesiąca, dziś (24 marca) nastąpił przeciek z listą tytułów na kwiecień 2020. Darmowe gry na PS Plus powinny zostać ogłoszone dopiero 1 kwietnia 2020 roku, a gracze powinni otrzymać możliwość ich przypisania do swoich bibliotek dopiero we wtorek 7 kwietnia.

PS Plus April 2020 free games

Do przecieku przyczynił się kanał PlayStation Access (https://www.youtube.com/user/PlayStationAccess), który prawdopodobnie w wyniku pomyłki opublikował materiał z grami nieco za wcześnie. Film został szybko usunięty, ale chwila przez, którą był dostępny wystarczyła na zapoznanie się z zawartością najbliższego PS+ tysiącom graczy.

Darmowe gry w PS Plus na kwiecień 2020 wyciekły

Dzięki pomyłce kanału PlayStation Access poznaliśmy prawdopodobną zawartość PS Plus na kwiecień 2020. Jeśli przeciek się potwierdzi będzie to jeden z najlepszych miesięcy wszechczasów, ponieważ gracze PlayStation Sony otrzymają jedną z najwspanialszych gier jakie ukazały się na PS4.

W ostatnim czasie Sony rozpieszczało swoich abonentów dając im takie perełki jak The Last of Us (październik 2019) czy Shadow of the Colossus (marzec 2020), czy Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a (styczeń 2020) ale to co czeka nas w kwietniu może przebić wszystkie wspomniane hity.

Uncharted 4: Kres złodzieja

Jest to jedna z najlepszych i najpiękniejszych gier jakie kiedykolwiek ukazały się na konsole. Tytuł ten jest jednym z tych dla których warto kupić PlayStation 4. Niesamowita fabuła, wyraziści bohaterowie, zapierające dech w piersiach lokacje, wartka akcja, świetne udźwiękowienie, ciekawe zagadki i wiele wiele więcej. Do tego gra posiada pełne spolszczenie, któremu nie można nic zarzucić. Jeśli ktoś z Was nigdy nie grał w Uncharted 4, to koniecznie niech kupuje PS Plusa na kwiecień, ściąga i gra. Tytuł ten jest fantastyczną przygodą, a w trudnym czasie kwarantanny zapewni nam rozrywkę na dziesiątki godzin.

Polski trailer gry Uncharted 4: Kres złodzieja

DiRT Rally 2.0

Drugim tytułem z przecieku dotyczącego PlayStation Plus na kwiecień 2020 roku jest król rajdów DiRT Rally 2.0. Gra przygotowana przez specjalistów od gier wyścigowych Codemasters da nam możliwość posadzenia 4 liter w fotelach wielu słynnych rajdówek. Piękna grafika, realistyczna fizyka i wysoki poziom trudności, ale również ogromna satysfakcja z każdego manewru wykonanego na trasie rajdu. DiRT Rally 2.0 tak samo jak Uncharted 4 zapewni nam rozrywkę na wiele godzin i pozwoli nie wyjść z wprawy prowadzenia samochodu podczas kwarantanny związanej z koronawirusem.

Trailer gry DiRT Rally 2.0 na PS4

Plotki i przecieki – gry w PS+ na kwiecień 2020

Wiele serwisów oraz YouTuberów specjalizujących się w przeciekach na temat zawartości PlayStation+ również próbowało odgadnąć co możemy otrzymać w kwietniu. Podany powyżej przeciek jest wiarygodny, ale Sony niedawno pokazało, że potrafi zmienić zdanie nawet po oficjalnym zapowiedzeniu gier do PS Plusa, więc może się tak zdarzyć, że Uncharted 4 lub DiRT Rally 2.0 zostaną wymienione na inną grę, choć my wątpimy w taką możliwość. Poniżej rzucamy Wam jeszcze listę innych darmowych gier, które były typowane do pojawienia się w PS+ w przyszłym miesiącu.

 • Resident Evil 7
 • Wiedźmin 3
 • Horizon Zero Dawn
 • Resident Evil 2
 • Obcy Izolacja
 • Prey
 • Dying Light
 • Doom
 • Call of Duty WWII
 • God of War
 • Assassin’s Creed: Origins
 • Wolfenstein II: The New Colossus
 • Burnout Paradise Remastered
 • A Way Out
 • Crash Bandicoot N-Sane Collection
 • Yooka Laylee
 • The Last Guardian

Pamiętajcie, że powyższa lista to jedynie niepotwierdzone plotki i prognozy, a dwa wspomniane powyżej tytuły to przeciek, ale jeszcze niepotwierdzony przez oficjalne źródła więc możemy otrzymać coś zupełnie innego.

Wasze typy

Dajcie znać w komentarzach co myślicie o grach ujawnionych w przecieku PlayStation Plus na kwiecień 2020 roku. Już nie możecie się doczekać, żeby w nie zagrać? A może graliście w nie i chcecie podzielić się waszymi odczuciami? Jeżeli macie jakieś inne propozycje na darmowe gry jakie Sony może dać na przyszły miesiąc, to śmiało podajcie tytuły w komentarzach.

Poniżej linki do kanałów, które wyszukują przecieków i starają się typować prawdopodobne gry jakie otrzymają abonenci PlayStation+

Czym jest PlayStation Plus

PlayStation Plus potocznie zwane PS+ lub PS Plusem to abonament pozwalający posiadaczom konsol Sony PlayStation 4 na rozgrywkę online. Większość gier na tą konsolę nie umożliwia gry z innymi graczami w trybie multiplayer przez sieć bez aktywnego abonamentu. Są jednak nieliczne wyjątki. Roczna subskrypcja PlayStation Plus w standardowej cenie kosztuje 240 złotych, a w promocjach spada do 180 złotych. Na serwisach takich jak Eneba PS Plusa da się kupić jeszcze taniej bo nawet za ok 160 zł. Gracze z aktywnym abonamentem w ramach prezentu od Sony, co miesiąc otrzymują darmowe gry. Przeważnie są to 2 tytuły z czego jeden z reguły jest grą wysokobudżetową, a drugi raczej o niższym budżecie, ale obie gry są wysoko oceniane.

PlayStation Plus kwiecień 2020 PS+
5 out of 5 stars (5 / 5)
PS Plus April 2020
Średnia ocena: 5.0 (100%)
Na podstawie: 7 ocen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *