fbpx
PlayStation Plus Essential - przeciek darmowych gier na luty 2023

PS Plus luty 2023 – wyciekła oferta darmowych gier w PlayStation Plus Essential

W tym materiale przybliżymy Wam ofertę darmowych gier jakie trafią do PS Plus Essential w lutym 2023 roku. Oficjalnie bezpłatne tytuły poznamy w środę 1 lutego, kiedy to Sony je zapowie. Gry będą dostępne do pobrania dopiero od wtorku 7 lutego. Pamiętajcie, że tytuły, o których zaraz Wam opowiemy są przeciekami, więc ostatecznie w lutowej ofercie PlayStation Plus możemy znaleźć zupełnie coś innego. Sam przeciek pochodzi ze źródła, które w ostatnim czasie ujawniało prawidłowe gry, więc prawdopodobieństwo jego potwierdzenia jest wysokie.

Informacja o darmowych grach w PS Plus Essential na luty 2023 r. na kanale Gamers’ Republic.

OlliOlli World

Pierwszym tytułem jaki wg przecieku ma trafić do oferty PS Plus w lutym jest gra OlliOlli World. Tytuł ten to gra 2,5D, w której pokonujemy przeszkody pędząc na deskorolce bez możliwości zwolnienia. OlliOlli World oferuje ładną, kreskówkową grafikę, ciekawe plansze i wpadające w ucho utwory muzyczne.

Mafia: Definitive Edition

Drugą darmową grą, która ma znaleźć się w PlayStation Plus w lutym jest Mafia: Edycja Ostateczna. Tytuł ten jest remakiem pierwszej części Mafii i opowiada historię gangstera robiącego karierę w latach 30 w Ameryce. Rozgrywka w Mafii przypomina nieco tę znaną z serii GTA, ale jest mocno skupiona na warstwie fabularnej, a nie na wielu aktywnościach pobocznych.

Evil Dead: The Game

Trzecim bezpłatnym tytułem jaki mamy otrzymać 7 lutego w PS+ jest Evil Dead: The Game czyli gra bazująca na filmie Martwe Zło oraz serialu Ash kontra martwe zło. Wcielamy się tu w jedną z kilku postaci i stawiamy czoła hordom umarlaków. Krwawą i brutalną akcję gry obserwujemy zza pleców wybranego bohatera.

Destiny 2: Beyond Light

Ostatnia darmowa gra, która zgodnie z przeciekiem ma trafić do PlayStation Plus w lutym to Destiny 2: Beyond Light. Jest to duży dodatek do darmowej, sieciowej, pierwszoosobowej strzelanki Destiny 2. Wprowadza on nową kampanię oraz ważne zmiany w rozgrywce. Destiny 2: Poza Światłem do zabawy wymaga instalacji podstawowej wersji gry, która jest bezpłatna.

Dajcie znać w komentarzach czy taka oferta gier w PS Plusie Was zadowoli w lutym, czy może liczyliście na zupełnie coś innego. Napiszcie również czy chcielibyście, żebyśmy publikowali materiały dotyczące oferty gier, które są dostępne w PlayStation Plus Extra i Premium. Jeśli będziecie zainteresowani oglądaniem takich materiałów, to postaramy się również publikować takie informacje.

Źródło informacji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *