fbpx
PS Plus october 2019 free games

PlayStation Plus – październik 2019 PS+

Sony tradycyjnie pod koniec bieżącego miesiąca ogłosi listę darmowych gier, które otrzymamy w październiku w ramach abonamentu PS Plus. Informacja zostanie podana w ostatnią środę poprzedzającą pierwszy wtorek kolejnego miesiąca. Zestaw gier poznamy 25.09 po godzinie 17:30 czasu UTC+01:00 czyli strefy, w której jest Polska.

Właściciele PlayStation 4 z aktywnym abonamentem PS+ będą mogli pobrać gry w pierwszy wtorek października czyli już 1.10.

Darmowe gry w PS Plus oficjalnie ujawnione

Sony podczas State of Play ujawniło darmowe gry na październik. Jednym z tytułów jest przewidywany hit od Naughty Dog – The Last of Us Remastered, a drugą grą jest MLB The Show 19

Plotki i przecieki – gry w PS+ na październik 2019

To jakie tytuły udostępni nam za darmo Sony w ramach PlayStation Plus jeszcze nie zostało ujawnione, ale po sieci krąży wiele plotek i przecieków. Wiele osób trudniących się przewidywaniem tego co otrzymają abonenci obstawia co najmniej jeden horror wskazując na to, że w poprzednich latach, z uwagi na Halloween przypadające 31.10, jedną z darmowych gier był właśnie horror. Najczęściej wymieniane tytuły to:

 • Resident Evil 7
 • The Evil Within
 • The Last of Us Remastered
 • A Plague Tale
 • Resident Evil 2
 • Obcy Izolacja
 • Prey
 • Dying Light
 • Until Dawn
 • Layers of Fear
 • Little Nightmares
 • Metro 2033 Redux
 • Doom

Pamiętajcie są to jedynie niepotwierdzone plotki i prognozy, więc możemy otrzymać coś zupełnie innego.

Nasze przewidywania darmowych gier PlayStation Plus na październik 2019 r.

PS Plus october 2019 free games
PS Plus październik 2019 przewidywane darmowe gry

Naszym zdaniem nasze biblioteki na konsolach PS4 mogą zostać uzupełnione o 2 tytuły z powyższej listy:

Resident Evil 7 – w przeszłości w ramach abonamentu PS Plus otrzymywaliśmy już gry tej serii więc jest szansa na kolejną. RE7 wzorowo buduje atmosferę strachu i trzyma napięcie oraz poczucie grozy. Uważamy, że ze względu, że gra w styczniu będzie miała 3 lata, to jest to tytuł którego sprzedaż w sklepach jest bardzo mała, a jednocześnie jest grą, w którą jeszcze wielu graczy nie miało okazji zagrać. Raczej jest mała szansa, że jako darmową grę otrzymamy Resident Evil 2, która jest dostępna na rynku od stycznia 2019 czyli ma niecały rok.

Dying Light – ta gra również nie jest najnowsza, ale nadal jest uważana za jedną z najlepszych w swoim gatunku. Dodatkowo wielkimi krokami zbliża się premiera drugiej części tego tytułu. Naszym zdaniem udostępnienie Dying Light jako darmowej gry w PlayStation+ da możliwość wielu graczom zaznajomienia się z nią, a także może być najlepszą reklamą zbliżającego się sequelu. Jesteśmy przekonani, że niejeden gracz po ukończeniu DL zdecyduje się na zakup drugiej części.

Dajcie nam znać w komentarzach jakie są Wasze przewidywania. Czy zgadzacie się z naszą prognozą? A może uważacie, że Sony da w PS Plus inne darmowe tytuły? Jeżeli macie swoje typy to koniecznie zostawcie je w komentarzach.

Jeśli nasze prognozy Wam nie wystarczyły i lubicie wróżenie z kart czy fusów, to koniecznie zajrzyjcie na kanały poniższych użytkowników, którzy zajmują się szukaniem przecieków i mniej lub bardziej wiarygodnych plotek na temat gier, które Sony może rozdawać. Wszystkie z polecanych kanałów są po angielsku.

PlayStation Plus październik 2019
5 out of 5 stars (5 / 5)
PS Plus October 2019
Średnia ocena: 5.0 (100%)
Na podstawie: 6 ocen

Jeden komentarz do “PlayStation Plus – październik 2019 PS+”

 1. Wow tym razem Sony przywaliło z grubej rury – The Last of Us Remastered to jedna z najwyżej ocenianych gier w całej historii gier. Nie ma nic z lepiej napisanymi bohaterami ich przemianą oraz całym światem gry. Z ogromną chęcią ponownie ukończę ten hit od Naughty Dog. A MLB The Show 19 zainstaluję z ciekawości, no chyba, że Sony podobnie jak w przypadku PES 2019 w ostatniej chwili podmieni pełniaka na coś lepszego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *