PS Plus kwiecień 2022 – darmowe gry o wartości 312 zł

Witajcie na w serwisie Mobilne-Technologie.Regionalnie.com w materiale poświęconym darmowym grom jakie subskrybenci PS Plus otrzymają już 5 kwietnia. Zestaw gier powinien być dostępny w godzinach popołudniowych. Zanim zaczniemy, zachęcamy Was aby po przeczytaniu dokonać oceny i wyrażenia w komentarzach swojej opinii na temat bezpłatnych tytułów jakie otrzymamy.

W kwietniu otrzymamy 3 gry i jak to Sony nas przyzwyczaiło, oferta zamiast wzbudzać radość raczej na twarzach wielu Plusowiczów wywołuje pogardę. 

PS Plus – informacje o darmowych grach na kwiecień z kanału Gamers’ Republic.

Hood: Outlaws & Legends

Pierwszym bezpłatnym tytułem jaki otrzymamy jest Hood: Outlaws & Legends, który otrzymamy w wersji na PS4 i PlayStation 5. Tytuł nastawiony na rywalizację w trybie multiplayer, w której gangi złożone z kilkuosobowych zespołów rywalizują ze sobą w średniowiecznym napadzie i ucieczce z łupem. Wcielamy się tu w Robin Hoodów, dostępnych w 4 różnych klasach, którzy łupią bogatych i skorumpowanych by rozdać biednym oraz zyskać chwałę i sławę. Akcję gry oglądamy z 3 osoby, a na naszej drodze do łupu stoją przeciwnicy kierowani przez komputer. Strażników możemy likwidować po cichu i próbować niepostrzeżenie zabrać co się nam należy, albo możemy wejść z buda zrobić totalną masakrę i zadbać o to, by wszyscy w okolicy wiedzieli co się dzieje. Gra w serwisie Metacritic otrzymała średnią ocenę 68 i posiada polską wersję językową. Hood: Outlaws & Legends obecnie w sklepie PlayStation kosztuje 84 złote.

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated

Drugą darmową grą w PS Plus na kwiecień, dostępną na PlayStation 4 i we wstecznej kompatybilności na PS5 jest SpongeBob Kanciastoporty. Remake platformówki z 2003 roku, w której bohaterowie popularnej kreskówki stawiają czoła armii robotów dowodzonej przez złowrogiego Planktona. Akcję gry obserwujemy zza pleców głównych bohaterów: SpongeBoba, Patricka oraz Sandy, z których każdy dysponuje unikalnymi mocami. Przemierzamy kolorowe, bajkowe poziomy skacząc po platformach, unikając pułapek i zbierając znajdźki. Zabawę starają nam się popsuć standardowi przeciwnicy, a od czasu do czasu pojawia się potężny boss, którego pokonanie wymaga trochę więcej niż wykazanie się refleksem i zręcznością.Gra, której angielski tytuł brzmi SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated na Metacritic otrzymała średnią ocenę 68. Gra posiada polską wersję językową, a obecnie w sklepie PlayStation kosztuje 124 złote.

Slay the Spire

Ostatnim bezpłatnym tytułem w PlayStation Plus na kwiecień jest Slay the Spire.

Gra z pewnością przypadnie do gustu fanom połączenia karcianek z roguelike’ami. Zadaniem gracza jest dotarcie do tytułowej iglicy oraz pokonanie przeszkód, które stoją na drodze. By osiągnąć cel musimy toczyć karciane pojedynki z przeciwnikami. Naszą podróż na górę drabinki zaczynamy z ubogim zestawem kart, ale w miarę postępów będziemy zdobywali kolejne karty, do których mamy przypisane ataki. Za pomocą różnego rodzaju reliktów możemy dodatkowo wzmocnić nasze karty nadając im specjalne efekty. Osiągnięcie celu utrudnia trochę fakt, że śmierć w grze jest końcem zabawy i musimy zaczynać od samego początku. W Metacritic średnia ocena gry wynosi aż 88. Tytuł ten nie posiada polskiej wersji językowej, a obecnie w oficjalnym sklepie PlayStation kosztuje 104 złote.

Dajcie znać w komentarzach, czy kwietniowy zestaw przypadł Wam do gustu. Nas ponownie nie zainteresował żaden z darmowych tytułów. Jesteśmy mocno zawiedzeni ofertą Sony i z niezadowoleniem oczekujemy już ogłoszenia majowej oferty PS Plus.

Źródło:

https://blog.playstation.com/2022/03/30/playstation-plus-games-for-april-hood-outlaws-legends-spongebob-squarepants-battle-for-bikini-bottom-rehydrated-slay-the-spire/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>