PS Plus lipiec 2021 – darmowe gry przecieki

Witajcie w cyklu poświęconym przeciekom i prognozom darmowych gier jakie trafią do PS Plusa w lipcu 2021 r. Na wstępie zaznaczamy, że informacje pochodzą z zagranicznych portali. Nie są to nasze pobożne życzenia. Jeśli oglądacie ten cykl trochę dłużej to wiecie, że prognozy i przecieki nie zawsze się potwierdzają, ale w zeszłym miesiącu wszystkie 3 gry, które pojawiły się na naszym kanale jako przeciek, trafiły ostatecznie do oferty PlayStation Plus. Linki do źródeł informacji jak zwykle podajemy w opisie pod filmem.

Gamers’ Republic – PS Plus lipiec 2021 – Darmowe gry przecieki

Zanim przedstawimy Wam przecieki bezpłatnych gier w PS Plusie, wszystkich goszczących pierwszy raz na naszym kanale, zachęcamy do zostawienia suba. Oprócz filmów poświęconych bezpłatnym grom w PlayStation Plus, na naszym kanale znajdziecie też cykl Cebulka Deal, w którym podpowiadamy Wam skąd legalnie zgarnąć darmowe gry na PC i konsole takie jak GTA V, Control, NBA 2K21, czy Overcooked 2, o którym mówimy w najnowszym odcinku Cebulka Deal, do którego link znajdziecie w prawym górnym rogu ekranu oraz w opisie pod filmem.

Oficjalne potwierdzenie darmowych gier jakie znajdziemy w PS Plus w lipcu 2021 roku Sony ogłosi dopiero w środę 30 czerwca. Jak tylko Sony ogłosi darmowe gry to postaramy się jak najszybciej dać Wam o tym znać. Darmowe gry na lipiec powinny być dostępne do pobrania od wtorku 6 lipca.

A Plague Tale: Innocence Remastered

Informacje zaczynamy od wiarygodnego przecieku mówiącego, że jedną z gier będzie przygodowa gra akcji dla jednego gracza A Plague Tale: Innocence Remastered przeznaczone na konsole PS5. Jest to remaster gry, która ukazała się w 2019 roku na PeCety, XBOXa One oraz PlayStation 4. Tytuł ten został niedawno zapowiedziany i zadebiutuje 6 lipca – dokładnie w ten sam dzień, w który otrzymamy nową ofertę PlayStation Plus, podobnie jak to było z Oddworld Soulstorm. A Plague Tale: Innocence Remastered to gra osadzona w średniowiecznej francji, w której wcielamy się w nastolatkę opiekującą się chorym bratem. Żeby nie było za łatwo, to robimy to podczas Inkwizycji uciekając przed agresywnymi żołnierzami, którzy chcą nas powiesić na stryczku, a także uciekając przed hordami dzikich i wygłodniałych szczurów, które dosłownie zalewają powierzchnię falami niczym tsunami. Gra w dużej mierze polega na skradaniu, odwracaniu uwagi wrogów oraz prostych zagadkach logicznych, podczas których wykorzystujemy naszą procę. A Plague Tale: Innocence Remastered wyróżnia się ładną oprawą graficzną, świetną ścieżką dźwiękową, ciekawą historią i wysoką grywalnością, mimo, że jest to gra liniowa. Tytuł obsługuje język polski. Informacja o tym przecieku pojawiła się na wielu zagranicznych portalach, w tym na PSU, z którego często czerpiemy informacje.

The Pathless

Wspomniany serwis oprócz przecieku umieścił również prognozę pozostałych tytułów, w których znalazły się 2 ciekawe gry. Pierwszy prognozowany tytuł to The Pathless, który w przeciekach pojawił się również w maju 2021 oraz listopadzie 2020. Gra to trzecioosobowa, przygodowa gra akcji stworzona przez deweloperów, którzy stworzyli również dobrze przyjęte Abzu. W The Pathless wcielamy się w Łowczynię, która próbuje zdjąć klątwę rzuconą na jej świat. By to zrobić musimy udać się na tajemniczą wyspę pełną groźnych stworzeń. Bohaterką gry jest mistrzyni łucznictwa, która posiada pomocnego w wędrówce orła. Mimo ogromnych umiejętności posługiwania się łukiem do starć z niebezpiecznymi, ognistymi istotami musi się odpowiednio przygotować. Podczas gry będziemy także eksplorowali antyczne ruiny, polowali na różnego rodzaju zwierzęta i rozwiązywali proste zagadki logiczne. Gra nie posiada polskiej wersji językowej.

Shenmue 3

Ostatnią grą wspomnianą przez PSU jest Shenmue 3 kultowy japoński RPG będący kontynuacją serii zapoczątkowanej w 1999 roku. W grze akcję obserwujemy zza pleców naszego bohatera, który eksploruje rozległe lokacje w poszukiwaniu misji i dodatkowych aktywności. Tytuł ten pozwala nam na wejście w interakcję z każdą napotkaną postacią, co pozwala lepiej wczuć się w świat gry. Naszym zadaniem będzie tu również zarabianie pieniędzy, które odgrywają ważną rolę i są niezbędne do przeżycia. Gra posiada realistyczny cykl pór dnia i nocy, który odbija się na zachowaniu napotykanych postaci. Podczas zabawy przyjdzie nam stoczyć wiele starć, w których docenimy mechanikę zaczerpniętą z klasycznych bijatyk. Tytuł przeznaczony jest dla pojedynczego gracza i nie ma polskiej wersji.

Pozostałe serwisy, które zwykle informują o kilku prognozach, w tym miesiącu skupiają się jedynie na przecieku dotyczącym A Plague Tale: Innocence Remastered, ale jeżeli przed oficjalnym potwierdzeniem darmowych gier na lipiec pojawią się jeszcze jakieś przecieki, to z pewnością Was o nich poinformujemy czy to na naszym kanale YouTube, Facebooku, Twitchu czy na Discordzie.

Dajcie znać w komentarzach co Wy myślicie o przecieku i prognozowanych grach. Czy jeżeli któryś z tych tytułów rzeczywiście trafi do oferty PlayStation Plus to będziecie zadowoleni? A może wolelibyście otrzymać kolejną odsłonę Call of Duty, które bardzo często pojawiają się w PS Plus? Naszym zdaniem A Plague Tale: Innocence Remastered jest interesującą grą, ale jeśli będzie dostępny tylko dla posiadaczy PS5 to niestety się nim nie nacieszymy. Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to będziemy wdzięczni za zostawienie łapki w górę.

Dzięki za oglądanie / czytanie i do usłyszenia w kolejnych materiałach, miejmy nadzieję, że potwierdzających oficjalnie zapowiedzianego, najlepszego PS Plusa w historii.

Źródła informacji

  • https://www.psu.com/news/playstation-plus-ps4-ps5-free-games-july-2021/
PS Plus lipiec 2021 – darmowe gry – przecieki i prognozy
5 out of 5 stars (5 / 5)
Średnia ocena: 4.9
Na podstawie: 11 ocen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>