PS Plus – październik 2021 – darmowe gry

Aktualizacja 29 września 2021 r.

Kilka dni temu publikowaliśmy przecieki dotyczące darmowych gier, jakie mogą trafić do oferty PS Plus w październiku. Obecnie Sony oficjalnie już potwierdziło zestaw gier jaki trafi w nasze ręce, więc możemy przybliżyć Wam co dostaniecie za kilka dni.

PS Plus październik 2021 r. – darmowe gry – oficjalne potwierdzenie

Wrześniowy zestaw darmowych gier w PS+ możecie pobrać do poniedziałku 4 października. We wtorek 5 października w godzinach popołudniowych pojawią się nowe gry.

Mortal Kombat X

Świetna i krwawa bijatyka, która ma już na karku 6 lat. Tytuł wydany w 2015 roku zdążyło kupić już wielu graczy, a Ci co go nie nabyli raczej w większości nie są zainteresowani tego typu grami. Dodatkowo Mortal Kombat X jakiś czas temu trafił do usługi PlayStation Plus Collection czyli zestawu darmowych gier dla abonentów posiadających PS5. Gra jest też często przeceniana, więc wręczenie tego tytułu nie było najlepszym krokiem ze strony Sony. My chętnie zagramy w dziesiątą odsłonę Mortal Kombat, bo poprzednie części były bardzo udane, ale czytając komentarze graczy pod oficjalnym postem PlayStation Polska na Facebooku prawie wszystkie komentarze dotyczące tej bijatyki były negatywne.

PGA Tour 2k21

Drugą grą jaka trafi za darmo do Plusowiczów jest symulator golfa. Tytuł ten posiada rozbudowane opcje i przyjemną dla oka grafikę, ale problem leży w tym, że jest to niszowa gra. O ile zręcznościowy golf z Mario czy innych gier, w tym wykorzystujących kontrolery ruchowe sprawiał milionom graczy na całym świecie mnóstwo frajdy, ponieważ był przystępny dla każdego, o tyle przy PGA Tour 2k21 raczej większość z nas odbije się od twardej ściany. Sam golf nie cieszy się zainteresowaniem nad Wisłą, no chyba, że mówimy o Golfach od Volkswagena, stąd też również ta gra jest bardzo negatywnie oceniana przez graczy.

Hell Let Loose

Ostatnią grą jaka do nas trafi jest nowa, pierwszoosobowa strzelanka, w której będziemy przemierzali pola bitew z okresu drugiej wojny światowej. Gra przywiązuje dużą uwagę do realizmu i oddania prawdziwych realiów konfliktów, więc fani Call of Duty czy Battlefieldów raczej nie mają co tu szukać. Tytuł ten zapowiada się ciekawie, ale problem w tym, że jest on przeznaczony wyłącznie dla posiadaczy PS5. Wszyscy posiadacze PS4 będą musieli się obejść smakiem, a w grę zagrają dopiero po przesiadce na nową generację konsol. Z tym jednak może być ciężko w najbliższym czasie, bo ceny PlayStation 5 nadal są mocno wywindowane, a konsole schodzą ze sklepowych półek szybciej niż świeże bułeczki w piekarni.

Najwyraźniej Sony jest świadome tego, że październikowy zestaw PS Plus jest słaby, ponieważ w Azji daje dodatkową, czwartą darmową grę, którą jest Castlevania Requiem: Symphony of the Night & Rondo of Blood. Użytkownicy w Europie i Ameryce muszą się jednak obejść bez tego dodatkowego tytułu.

Dajcie znać w komentarzach czy wg Was jest to najgorszy PS Plus w tym roku. Dla osób posiadających PS4, które nie lubią bijatyk lub posiadają już MKX będzie to z pewnością bardzo zły miesiąc. Nie zdziwimy się zatem jeżeli się okaże, że liczba osób z aktywną subskrypcją PS Plus mocno spadnie w tym miesiącu, a jeżeli Sony utrzyma standard gier, które nam wręcza w ramach abonamentu, to pewnie część posiadaczy PS4 wchodząc w nową generację konsol wybierze produkt konkurencji, która co prawda w odpowiedniku PS Plus XBOX Live Gold daje jeszcze gorsze gry niż Sony, ale w ofercie ma również abonament XBOX Game Pass Ultimate, w ramach którego dostajemy 100 gier wysokiej jakości i abonament EA Play, a do tego wszystkie gry tworzone przez Xbox Game Studios dostępne bezpłatnie od dnia premiery.

Jeżeli ten materiał Wam się podobał, to nie zapomnijcie zostawić kciuka w górę i udostępnić go w Waszych mediach społecznościowych. Napiszcie też w komentarzach czy jeżeli Sony będzie dawało słabe gry na PS4, to czy rozważacie przesiadkę z PlayStation na XBOXa.
Dzięki za czytanie i do usłyszenia w kolejnych filmach.

Przecieki PlayStation Plus – październik 2021 r.

Witajcie w serwisie Mobilne-Technologie.Regionalnie.com w materiale poświęconym darmowym grom jakie mogą trafić do oferty PS Plus w październiku 2021 roku. Oficjalna zapowiedź od Sony zostanie ogłoszona w środę 29 września, a nowy zestaw bezpłatnych gier będzie można dodać do swojej biblioteki od wtorku 5 października. W tym materiale przedstawimy Wam przecieki pochodzące ze źródła, które już kilkukrotnie publikowało informacje, które później Sony potwierdzało.

PS Plus – darmowe gry na październik 2021 r. – prognozy z kanału Gamers’ Republic.

Zanim jednak zaczniemy, wszystkich nowych widzów zachęcamy do zasubskrybowania kanału Gamers’ Republic, a po zapoznaniu się z artykułem o zostawienie komentarza i oceny materiału.

Tym razem serwis Dealabs.com, czyli ten sam, który prawidłowo wytypował wrześniową ofertę gier z PlayStation Plus podał nam 3 tytuły. Jeżeli cała Oferta PS+ się potwierdzi, to obawiamy się, że raczej większość z was będzie zawiedziona.

Hell to Loose

Pierwszą grą jaka wg Dealabs ma trafić do PS Plus jest Hell to Loose, która ma być dostępna tylko dla posiadaczy PS5. Tytuł ten jest pierwszoosobową strzelanką osadzoną w drugowojennych realiach. Gra nastawiona jest na wieloosobową rozgrywkę, a duży nacisk postawiono na realistyczne odwzorowanie walk. Hell to Loose da nam możliwość walki w bitwie pod Stalingradem czy operacji Overlord, a liczba dostępnych aren na których toczą się zbrojne konflikty ma się poszerzać z czasem. Premiera gry na PlayStation 5 przewidziana jest na 5 października czyli dzień, w którym otrzymamy darmowe gry z oferty PS Plus. Gra obsługuje język polski.

Mortal Kombat X

Drugi tytuł jaki pojawił się w przecieku ujawnionym przez Dealabs to dostępny zarówno na PS4 jak i PS5 Mortal Kombat X. Gier z tej serii nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to jedna z najkrwawszych bijatyk, w których mierzą się siły dobra i zła, a stawką jest dominacja nad światem. Mortal Kombat X wyróżnia się nie tylko hektolitrami czerwonej juchy lejącej się z przeciwników, łamanymi kośćmi i wyrywanymi kręgosłupami. Tytuł ten to też jedna z najlepszych bijatyk z systemem przystępnym dla amatorów oraz profesjonalistów. Mamy tu do wyboru wiele znanych i lubianych postaci ze świata Mortal Kombat jak również nowych bohaterów. Każda z postaci jest dobrze wyważona i niezależnie od tego kim będziemy grali, możemy liczyć na wyrównaną walkę. Gra posiada polski język.

PGA TOUR 2K21

Ostatnią grą ujawnioną przez Dealabs, która ma trafić do PlayStation Plus jest symulator, który niedawno miał premierę. Cóż pewnie pomyślicie ale fajnie wreszcie dostaniemy coś nowiutkiego, świeżego i w dodatku symulator. Obawiamy się jednak, że nie będziecie zadowoleni jeśli poznacie ostatni tytuł. A więc znacie i uwielbiacie Tigera Woodsa? Oglądaliście wszystkie jego występy i podziwialiście z jaką precyzją uderzał kijem piłkę prosto do dołka? Nie? My też nie pasjonowaliśmy się golfem, dlatego symulator tego sportu PGA TOUR 2K21 nie jest grą, którą chcielibyśmy otrzymać w Plusie. Gra ta podobnie jak symulator Tenisa zainteresuje raczej niewielki procent subskrybentów PlayStation Plus. Gra nie posiada polskiej wersji językowej.

Jeśli materiał o ofercie PS Plus na październik 2021 r. Wam się spodobał, to nie zapomnijcie dać łapkę w górę. Pamiętajcie też, że gry, o których przed chwilą usłyszeliście, to nie tytuły potwierdzone przez Sony, a jedynie przecieki. Źródło, które je ujawniło już w przeszłości wyprzedzało Sony w ujawnianiu oferty PS+, więc jest szansa, że październik będzie kolejnym słabym miesiącem, w którym japończycy nie rozpieszczą graczy. Źródła informacji znajdziecie w opisie pod wpisem.

Źródła informacji o PlayStation Plus

  • https://www.dealabs.com/bons-plans/ps-hell-let-loose-mortal-kombat-x-pga-tour-2k21-offerts-sur-ps5ps4-dematerialises-2214526
PS Plus październik 2021 – darmowe gry
5 out of 5 stars (5 / 5)
Średnia ocena: 4.7
Na podstawie: 21 ocen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>